Kurumsal - Kumuşoğlu İnşaat

Hakkımızda

2004 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan Kumuşoğlu İnşaat olarak, 2010 yılı ortalarına kadar büyük çoğunlukla İngiliz vatandaşlarına olmak üzere yabancı yatırımcılara yönelik projeler üzerinde çalışmaktaydık. 2010 yılı Temmuz ayı şirketimiz için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

Bu tarih itibarı ile geçmişe dönük proje yaklaşımımızı geride bırakıp Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza hitap edecek eşine az rastlanır projeler yapmaya başladık. Benimsediğimiz yeni vizyonumuzun ilk meyvesi Gümüşevler 2 projesi oldu. Bu projemizi Gümüşevler 3 projesi takip etti ve Halihazırda devam etmekte olan Gümüşevler 4 projesi de aynı vizyon doğrultusunda şekillendi.

Bir kaç ay içerisinde Gümüşvadi Konakları ile beraber Villa projemizin 1. Etabına başlamış olacağız. Avrupa’da ve dünyanın dört bir tarafında yaşayan Türk vatandaşlarımıza yönelik projeler yapmamızın en büyük nedeni, gelecekte dünyanın önemli turizm merkezleri arasında yerini alacak olan Didim’e Türk kaynaklı yatırımlar yapılmasını sağlamaktır. Didim’e yapılacak yatırımlar, geri dönüşü yüksek ve geleceğe dönük başarılı yatırımlar olarak değerlendirilmektedir.

Misyonumuz

Modern teknolojiyi kullanarak insanların beğeni ve tercihleri doğrultusunda uzun vadeli yaşam ihtiyaçlarına cevap veren kaliteli, çağdaş bir yaşam tarzı sunmak.

Vizyonumuz

İnsanlara ve yaşadığımız doğaya saygılı,doğanın yapısal bütünlüğünü ve estetiğini bozmadan hayattan keyif almaları için tüm olanakları sunarak onları güvenli bir geleceğe taşımak ve bu sayede işimizin sadece inşaat olmadığını vurgulayarak bu sektörde örnek oluşturacağımızı kanıtlamak.

"Size bu vaadettiklerimizi fazlasıyla yerine getirecek donanımda,inançta ve azimdeyiz."

Kumuşoğlu İnşaat - Vizyon ve Misyon

Başkanımızın Mesajı

Biz KUMUŞOĞLU İnşaat Firması olarak projelerimizde müşterilerimize;
- Çok para kazanmak uğruna beton yığını haline getirilen şehirlerimizde doğayla iç içe yaşam alanları,
- Çocukları eve hapsetmeden güvenli bir ortamda oyun oynayabilecekleri çocuk oyun alanları,
- Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı spor alanları, voleybol, basketbol sahaları, tenis kortları, fitness salonları, yüzme havuzları,
- Bütün ihtiyaçlarınıza yaşadığınız alanda her an cevap verebilecek nitelikte restaurant ve marketler vaadediyoruz.

Firma olarak biz, yaşarken keyif alabileceğimiz siteler inşa etmek ve aynı zamanda yatırım değeri yüksek, size çok kazandıran projelere imza atmak istiyoruz.

Bizi diğerlerinden farklı kılan anlayışımız; insanları ev sahibi yaparken bir yandan da onlara yeni kazanımların kapılarını açıyor olmamız.

"Biz KUMUŞOĞLU İnşaat Firması olarak sizlere sadece Konut değil; yeni kazanımlar, farklı deneyimler ve hepsinden önemlisi YENİ BİR YAŞAM vaadediyoruz."

Kumuşoğlu İnşaat- Başkanımızın Mesajı
Kumuşoğlu İnşaat - Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Teslimatı zamanında gerçekleştirmek.

Satış sonrası yönetimsel ve teknik destek hizmetlerini sağlamak.

Müşterilerimizin kurumsal olarak güvenirliliğini sağlamak için doğru ve zamanında bilgi paylaşımında bulunmak.

Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine her aşamada özen göstererek gerekli tüm kanun ve yönetmelikleri uygulamak.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak.

Görselliğinin yanısıra malzemelerin doğallığı, insan sağlığına uygunluğu ve kalitesiyle gelişen teknolojiyi takip edip uygulamak.

Kurumsal Değerler

Önce Müşteri

Daima ve öncelikle müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına, onun zihnindeki ve hedefindeki “büyük resme” odaklanarak hizmet veririz. Algılarımız her zaman açıktır. Kumuşoğlu’nu rakiplerinden ayıran en büyük fark hem o büyük resmi, hem de resmin içindeki her bir ayrıntıyı aynı perspektifte ve eşzamanlı görme tutkusudur. İnşaat ve mimari, ileri teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanların başında geliyor. Sadece malzeme seçimi ve uygulamasında değil, iş süreçlerinde elde ettiğimiz verimlilik de kullandığımız teknolojinin bir sonucudur.

Katma Değer

Kumuşoğlu olarak her zaman müşteri ve paydaşlarımıza daha fazla değer yaratmayı amaçlarız. Etkin süreçlerimiz, yaratıcı çözümler, düşük inşaat maliyetleri ve üstün nitelikli yapılar olarak müşterilerimize doğrudan yansır. İlk günden bu yana daha şeffaf, yalın, bilinçli, işbirliğine dayalı, ve nitelikli bir iş platformu oluşturmak için çalışıyoruz çünkü başarıya giden yolun inşaatı hiç bitmez ve bu sürekli iyileştirme bakış açısı bizim en önde gelen kurumsal değerimizdir.

Takım Çalışması

Bilgi birikimimizi, deneyimimizi ve öngörülerimizi müşterimizle paylaşırız ve müşterimizle aynı takımın üyesi olarak kol kola çalışırız. Beraber çalıştığımız süreçte değişim hızlanacak, teknoloji bugün hayal edemediğimiz olanaklar sunacak. Fakat bakış açımızı, yeni teknikler veya kullandığımız malzemeler değil daima güvene dayalı ilişkilerimiz belirlemeye devam edecek. Tuğlalarını teker teker ördüğümüz kalıcı ilişkiler, işimizin can damarı olmayı sürdürecek.

Mükemmellik

Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize her zaman güveniriz, çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri tutarız. Sürekli iyileştirme ve geliştirme prensibimiz, sürekli teknolojik imkanları yakından takip etmemiz mükemmellik yolunda önümüzü aydınlatan bir fenerdir. Yaşadığımız iyi veya kötü durumlardan kendimize pay çıkartıp süreçlerimizi adım adım ileri taşıyarak yalınlaştırmayı hedefleriz.