Kurumsal Değerler

Önce Müşteri
Daima ve öncelikle müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına, onun zihnindeki ve hedefindeki “büyük resme” odaklanarak hizmet veririz. Algılarımız her zaman açıktır. Kumuşoğlu’nu rakiplerinden ayıran en büyük fark hem o büyük resmi, hem de resmin içindeki her bir ayrıntıyı aynı perspektifte ve eşzamanlı görme tutkusudur. İnşaat ve mimari, ileri teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanların başında geliyor. Sadece malzeme seçimi ve uygulamasında değil, iş süreçlerinde elde ettiğimiz verimlilik de kullandığımız teknolojinin bir sonucudur.

Katma Değer
Kumuşoğlu olarak her zaman müşteri ve paydaşlarımıza daha fazla değer yaratmayı amaçlarız. Etkin süreçlerimiz, yaratıcı çözümler, düşük inşaat maliyetleri ve üstün nitelikli yapılar olarak müşterilerimize doğrudan yansır. İlk günden bu yana daha şeffaf, yalın, bilinçli, işbirliğine dayalı, ve nitelikli bir iş platformu oluşturmak için çalışıyoruz çünkü başarıya giden yolun inşaatı hiç bitmez ve bu sürekli iyileştirme bakış açısı bizim en önde gelen kurumsal değerimizdir.

Takım Çalışması
Bilgi birikimimizi, deneyimimizi ve öngörülerimizi müşterimizle paylaşırız ve müşterimizle aynı takımın üyesi kimliğimizle kol kola çalışırız. Beraber çalıştığımız zaman dilimi içerisinde değişim hızlanacak, teknoloji bugün hayal edemediğimiz olanaklar sunacak. Fakat bakış açımızı, yeni teknikler veya kullandığımız malzemeler değil daima güvene dayalı ilişkilerimiz belirlemeye devam edecek. Tuğlalarını teker teker ördüğümüz kalıcı ilişkiler, işimizin can damarı olmayı sürdürecek.

Mükemmellik
Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniriz, çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri tutarız. Sürekli iyileştirme prensibimiz ve teknolojik imkanları yakından takip etmemiz mükemmellik yolunda önümüzü aydınlatan bir fenerdir. Yaşadığımız iyi veya kötü durumlardan kendimize pay çıkarıp süreçlerimizi adım adım ileri taşıyarak yalınlaştırmayı hedefleriz.