Hakkımızda

2004 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan Kumuşoğlu İnşaat olarak, 2010 yılı ortalarına kadar büyük çoğunlukla İngiliz vatandaşlarına olmak üzere yabancı yatırımcılara yönelik projeler üzerinde çalışmaktaydık. 2010 yılı Temmuz ayı şirketimiz için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

Bu tarih itibarı ile geçmişe dönük proje yaklaşımımızı geride bırakıp Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza hitap edecek eşine az rastlanır projeler yapmaya başladık. Benimsediğimiz yeni vizyonumuzun ilk meyvesi Gümüşevler 2 projesi oldu. Bu projemizi Gümüşevler 3 projesi takip etti ve Halihazırda devam etmekte olan Gümüşevler 4 projesi  de aynı vizyon doğrultusunda şekillendi.

Bir kaç ay içerisinde Gümüşvadi Konakları ile beraber Villa projemizin 1. Etabına başlamış olacağız. Avrupa’da ve dünyanın dört bir tarafında yaşayan Türk vatandaşlarımıza yönelik projeler yapmamızın en büyük nedeni, gelecekte dünyanın önemli turizm merkezleri arasında yerini alacak olan Didim’e Türk kaynaklı yatırımlar yapılmasını sağlamaktır. Didim’e yapılacak yatırımlar, geri dönüşü yüksek ve geleceğe dönük başarılı yatırımlar olarak değerlendirilmektedir.